Projekty sklepów internetowych
Internet

Dlaczego wybrać magento na sklep internetowy?

Sklepy internetowe stały się mocno popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Już nie trzeba wychodzić z domu, żeby zrobić zakupy, a także tracić czasu na jakiekolwiek dojazdy do sklepów. Jedyne czego tak naprawdę potrzeba to komputer, łącze internetowe, konto bankowe i zdarza się, że konto w sklepie, w którym danego zakupu dokonujemy. Płatności możemy dokonać na dwa sposoby. Po pierwsze, poprzez konto internetowe, a po drugie – możemy zapłacić kurierowi czy listonoszowi przy odbiorze towaru.

Główną zaletą takich zakupów jest duża oszczędność. Sklepy internetowe oferują najczęściej znacznie lepsze ceny od tych stacjonarnych. Dodatkowo oferty internetowe możemy porównywać z innymi sklepami, zapoznawać się z opiniami kupujących.

Dzięki takiej formie unikamy kolejek, nie dźwigamy ciężkich reklamówek, a także kontrolujemy swoje zakupy, bo na bieżąco możemy sprawdzić, ile wynosi koszt zakupów w naszym koszyku.

5 podstawowych zalet sklepów internetowych opartych o skrypt magento

Jeśli myślisz nad założeniem sklepu internetowego mam dobrą wiadomość. Zrobisz to za darmo, a pomoże ci w tym platforma sklepu internetowego magento. Zapytasz pewnie: dlaczego warto wybrać magento na sklep internetowy? Ta platforma ma sporo zalet.

  1. Skrypt ma spore możliwości optymalizacji kodu pod kątem SEO. A SEO oznacza więcej odsłon, większą popularność, większe zakupi i większe zarobki. Magento, posiada dobre wsparcie techniczne, głównie w języku angielskim. Jednak ci nieznający języka nie mają się czego obawiać, gdyż platforma posiada również wsparcie techniczne w języku polskim. Jest ono dostępne na stronie: magentoforum.pl.
  2. Magento, ma rozbudowany system analiz, raportowania, wersję mobilną, systemy płatności, a również zarządzanie produktami.
  3. Mamy możliwość prowadzenia kilku sklepów jednocześnie i zarządzania nimi z jednego panelu administracyjnego, bez konieczności logowania się na osobne panele. Dla każdego produktu można również wybrać indywidualny szablon, dzięki któremu każdy produkt będzie się prezentował inaczej. To na pewno ucieszy oko klientów.
  4. Kolejną zaletą jest architektura, dzięki której możliwości rozbudowy skryptu są wręcz nieograniczone.
  5. Ponadto Magento posiada mnóstwo dodatkowych funkcji, mimo tego, iż jest systemem dość potężnie rozbudowanym. Wśród nich znajda się zarówno te darmowe, jak i płatne.

Myślę, że powyżej wymienione zalety, pozwoliły wam odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie, dlaczego Magento, ta platforma ma naprawdę dużo zalet. To bardzo rozbudowany, a zarazem darmowy skrypt. Swoimi możliwościami znacznie przewyższa inne darmowe rozwiązania. Dodatkowo jest bardzo dobrze wspierany w Polsce i dzięki tej sporej grupie ludzi możemy liczyć na profesjonalne doradztwo i dopasowanie skryptu do naszych oczekiwań oraz potrzeb.

Jeśli ktoś jest zainteresowany indywidualnym projektem sklepu i wdrożeniem to warto skorzystać z poznańskiej agencji interaktywnej, która tworzy sklepy internetowe właśnie na tą platformę – Sklepy Internetowe Berber.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *